HAYATINIZDA YENİ UFUKLARIN AÇILMASINA YARDIMCI OLACAK,
MESLEKİ BİLGİ VE KARİYER KAZANDIRAN EĞİTİMLERİMİZE KATILIN;
                                                                     ARANAN SİZ OLUN!

             ÖGRETME GARANTİSİ - UZMAN EGİTİM KADROSU - KURUMSAL EĞİTİMLER - SOSYAL AKTİVİTELER - SINIRSIZ ETÜD      

Bilgisayar İşletmenliği Kursu - 180 Saat
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - 50 Saat

Muhasebe, tanımından da anlaşılacağı gibi oldukça fazla dikkat, teorik bilgi ve deneyim isteyen bir meslektir. Özellikle evrakların tanınması, algılama yeteneği, kontrol ve takip alışkanlıklarının kazandırılması gerekir. Bu mesleğe yeni atılacak olanlar, eğitim almaya karar verenler, daha önce iş başvurusunda bulunmuş olanlar, “tecrübeniz var mı? sorusu ile karşılaşmış ve bu soru karşılarına engel olarak çıkmıştır Bu sebeple muhasebe eğitiminde önemli olan öğrenme sürecinin pratiğe en yakın uygulama ve araçlarla yapılmasıdır. Örneklemeler, öğretme tekniği, uygulamalar ve ölçme teknikleriyle bu tecrübenin kazandırılması gerekmektedir. Bu sebeple hedef, her bir öğrencinin gerçek bir işletme ortamına hazırlanması olacaktır.
Grafikerlik Kursu - 96 Saat
Dünyanın neresinde olursanız olun, hangi işle uğraşırsanız uğraşın, başarılı olmak istiyorsanız, kendinizi tanıtmak yani reklamınızı yapmak zorundasınız. Bunu yaparken de amaç, sadece reklam yapmak değil, doğru reklam ile kendinizi tanıtmak olmalıdır. Burada da iş, çalıstığınız reklam ajansına, matbaaya ve grafikere düşmektedir. Yani size!... Doğru reklam yapabilmek için öncelikle hangi çalışmanın hangi programda yapılacağını bilmelisiniz. Bunun içinde bu işte kullanılan tüm programları biliyor, aynı zamanda da kullanıyor olmalısınız. Eğitiminizi tamamladıktan sonra siz de CorelDraw veya FreeHand programlarını kullanarak kartvizit, broşür, logo tasarlayabilir; QuarkXPress programı ile kitap, dergi, gazete hazırlayabilir; PhotoShop programı ile de eski resimleri yenileyip, resimler üzerinde fotomontaj yapabililirsiniz.
Web Tasarım Kursu - 80 Saat

Son yüzyılın en büyük yeniliklerinden biri İNTERNET ! Dünyanın her yerinden milyonlarca insanı cezbeden ve ortak bir paydada buluşturan bir yenilik !...Artık firmalar web sayfaları aracılığıyla binlerce kişiye ulaşıyor,hizmetlerini bu yolla geniş kitlelere tanıtıyor.Ayrıca bilgiye erişimin ve bilgiyi sunmanın en etkili araçlarından biri olarak da Web siteleri karşımıza çıkıyor. Etkili , güçlü ve profesyonel Web siteleri yapmanın yolu alacağınız bilinçli eğitimden geçiyor.
AutoCAD Kursu (2D+3D) - 60 Saat
Bilgisayar Destekli Tasarım-Çizim / Bilgisayar Destekli Üretim (CAD/CAM), mimari ve mühendislik projelerinin çizimi, düzenlemesi, analiz edilmesi ve optimizasyonunda büyük kolaylıklar sağlar. Bu eğitim kapsamında 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini ögrenecek, iş şartlarında karşınıza çıkabilecek uygulamaları göreceksiniz. CAD/CAM programlarının kullanım ve modelleme prensipleri birbirine çok yakın olduğundan, herhangi bir CAD programının kullanımını öğrenmek, farklı bir CAD programıyla karşılaşıldığında onu da kolayca çözebileceğiniz anlamına gelir. CAD programları ve bilgisayar sizin düşüncelerinizi hayata geçirmekte bir araçtır. Önemli olan tasarım yeteneğinizi,teknoloji ile birleştirmektir.
3D Studio Max Kursu + Photoshop + V-RAY - 60 Saat
Tasarımcılık günümüzün en yaygın, en kapsamlı mesleklerinden biri haline geldi. Artık tasarımcılar,reklam ajanslarında, matbaalarda, tekstil firmalarında, mimar ve mühendislik bürolarında, gazetelerde ve TV sektöründe rahatlıkla iş bulabiliyorlar. Özellikle 2000 yılından sonra reklam sektöründe tasarımcıların ilgisini daha çok tasarımda 3 boyut ve animasyon çekmeye basladı. Bunun yanı sıra mimari projeler de artık 3 boyut kullanılarak şekillendiriliyor. 3D Studio Max programında 3 boyutlu modeller oluşturabilir ve modellerinize hareket verebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz modeli çok çeşitli sunumlarla zenginleştirebilirsiniz.
Solidworks Kursu - 36 Saat
SolidWorks Programının tanımı yapılarak kağıt üzerindeki teknik çizim kurallarını bu program ile bilgisayar ortamına geçişi sağlanmaktadır. Temel çizim komutlarından başlayarak kişinin öncelikle çizgi üzerindeki hakimiyeti geliştirmeye çalışılacak ve üç boyutlu katı modelin, hiç bu kadar rahat ve kolay olabileceğini tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi öğreneceksiniz.
Ayrıca diğer çizim ve düzenleme komutları ile SolidWorks, kurs dönemi içerisinde aşağıda belirtilen 3 aşamalı modülde eğitim verilecek olup, kurs dönemi sonunda kişilerin SolidWorks yetkinliği de final projesi adı altında test edilecektir.
STA4CAD Kursu - 24 Saat
STA4-CAD Programı; çok katlı betonarme yapıların statik, deprem, rüzgar ve betonarme analizini entegre olarak yapan bir paket programdır. Program; statik ve betonarme analizleri, standart ve yönetmelikleri esas alacak şekilde yapabilmektedir. Şartnamelerin değişmesi veya enternasyonel standartların uygulanması durumunda, parametrelerin bir çoğu kullanıcı tarafından opsiyonel olarak değiştirilebilir. Eğitimin ilk aşamasında; STA4-CAD programında işlem yapabilmek için programa ait opsiyonlar anlatılacaktır. İkinci aşamada mevcut yapıların 2008 Afet Bölgelerinde Yapılacak Yapılar Hakkında Yönetmelik'e göre analizi yapılacak ve analiz sonuçları irdelenecektir. Üçüncü ve son aşamada yeni yapılar ve onarım-güçlendirme projesine ihtiyaç duyulan yapılar ile ilgili örnek projeler çözümlenecektir. 
SAP2000 Kursu - 30 Saat
Eğitim sürecinin ilk aşamasında programa ilişkin genel kullanım ilkeleri, menülerden ve kısayol İkonlarından faydalanma gibi konular üzerinde durulmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda önce 2 boyutlu yapılardan başlamak üzere farklı yapı sistemlerinin modellenmesi üzerine örnekler yapılacaktır. Yapı modellemesi konusunda öğrenciler yeteri kadar iyi düzeye geldiklerinde bir sonraki aşama olan malzeme özelliklerinin, farklı geometrik kesitlerin tanımlanması ve tanımlanan kesitlerin ilgili elemanlara atanması açıklanacaktır. Daha sonra ise yük tanımlamaları ve farklı yük şekillerini atamaları işlemi üzerinde durulacaktır. Son olarak ise yapı sisteminin analizinin yapılması ve analiz sonuçlarının ilgili kütükler yardımı ile incelenip değerlendirilmesi anlatılacaktır. Kurs kapsamının en önemli noktası ise dinamik analiz yani deprem hesabıdır. Bu aşamada ilk olarak 2008 ABYYHY (Afet Bölgelerinde Yapılacak Yapılar Hakkında Yönetmelik) yani bilinen adıyla deprem yönetmeliğinde geçen dinamik analiz yöntemleri hakkında bilgiler verilecek ve bu yöntemlerin bilgisayar kullanmadan nasıl uygulanabileceğinden bahsedilecektir. Daha sonra bu yöntemlerin SAP 2000 kullanılarak nasıl uygulanabileceği, yöntemlere ait parametrelerin programda nasıl tanıtılabileceği detaylı olarak açıklanacaktır.

Web Yazılım Kursu ASP-PHP-SQL - 96 Saat

 

 
Bilgisayar İşletmenliği Kursu- Bilgisayarlı Muhasebe Kursu- Grafikerlik Kursu- Web Tasarım Kursu- AutoCAD Kursu- 3D Studio Max Kursu- Sta4CAD Kursu- SAP2000 Kursu- Solidworks Kursu- İngilizce Kursu- Ms Project Kursu-Catia Kursu-Primavera Kursu- Web Yazılım Kursu- - - 0212 570 16 10| 0553 599 16 01 | info@mikroegitim.com
Gündem   |   Kariyer   |    Ders Notları   |   Faydalı Linkler   |    Faydalı Bilgiler    |   E-Takvim   |   E-Bilgi   |   Online Kayıt    |   Site Haritası