EĞİtİm SÜrecİnde YapIlan Anketlerde ÖĞrencİlerİmİzİn            
"MİkroİŞlem Bİlgİsayar EĞİtİm Merkezİnde En Çok BeĞendİĞİnİz 3 Şey Nedİr?" Sorusuna Verdİklerİ CevaplarI GÖrmek İÇİn

 

             ÖGRETME GARANTİSİ - UZMAN EGİTİM KADROSU - KURUMSAL EĞİTİMLER - SOSYAL AKTİVİTELER - SINIRSIZ ETÜD      

Duygu BUDAK-- Lise Mezunu (Grafikerlik Kursu)
Bundan dört ay önce grafikerlik kursuna başladığımda yapabilecekmiyim endişesi taşırken aldığım grafik eğitimi sayesinde şu anda bir reklam ajansında çalışmaktayım.Mikroişlem'e ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler..
Emrah KAYA-- Makina Mühendisi (AutoCAD Kursu)
Kursun eğitim amacını ticari amaç olarak kullanmaması ve öğrenci odaklı çalışması takdir edilmeye değer.Teşekkürler.
Aylin TANRIVERDI-- Mimar (3D Max Kursu)
Mikroişlemin en belirgin özelliği öğrenci merkezli olması,bunların yanı sıra öğretmenlerin öğrencilerle içiçe olmaları,sorunları gidermekte gösterdikleri gayretleride belirtmeye değer..
Yağız ASLAN-- Iç Mimar (3D MAX Kursu)
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mikroişlem Eğitim Merkezinde 3d max eğitimi aldım.İçerik olarak programın çok iyi düzenlenmesi ve eğitmenimizin tecrübesi sayesinde şu an çok rahat çizim yapabiliyorum.Ayrıca her ihtiyacım olduğunda eğitmenimizin sorularıma cevap verebilmesi,proje alma konusunda kendime olan güvenimi arttırıyor. Teşekkürler..
Bilge AKSU-- Öğrenci (Bilgisayar İşletmenliği Kursu)
Mikroişlem Eğitim Merkezine teşekkür ediyorum.Eğitim aldığım üç ay içerisinde bana sonsuz yardımları olduğu için...
Çiğdem KANDEMIR-- Grafiker (Web Tasarım Kursu)
Eğitimci ve diğer personellerin güleryüzlü olması ,ortamın bir ev ortamı kadar rahat olması,öğrenme ve kendimi geliştirme azmimi arttırdı.
Mehmet AYDIN-- Öğrenci (Solidworks Kursu)
Eğitim almaya başladığımdan beri güvenimi tekrar kazandım.Aldığım bilgisayar eğitimi ile başarı oranım yükseldi.Hoşuma giden özelliklerden birisi de istediğim zaman istediğim kadar çalışabilmemdi..Öğrenci dostu :) Mikroişleme teşekkürler..
Elif Arzu BAŞARAN-- İşletme (Bilgisayarlı Muhasebe Kursu)
Sınıf mevcudunun az olması nedeniyle çok verimli bir eğitim dönemi geçirdim.6 kişilik sınıflar nedeniyle öğretmenimizle birebir iletişim kurma fırsatı bulduk..
Arda ÖZALP --İnşaat Mühendisi (Sta4CAD Kursu)
Güleryüzlülük ,ciddiyet, disiplin ve kaliteli eğitimin harmanlandığı bir ortam..Teşekkürler Mikroişlem ...
Hasan Ali AYDEMIR--Peyzaj Mimari (AutoCAD Kursu)
Uzman eğitim kadrosu sayesinde hem öğretmenlik bilinci olan hemde teknik eğitim konusunda deneyimli kişilerden eğitim aldım.Etüt imkanları ile de konuları pekiştirme şansım oldu.Emeği geçen herkese teşekkürler..
Umut Baran SAVSIN-- Öğrenci (Bilgisayarlı Muhasebe Kursu)
Açıköğretim 3.sınıf öğrencisiyim.Muhasebe ile ilgili dersler almama rağmen piyasadaki bilgilerden uzak olduğumdan alanımla ilgili bir iş bulamamıştım.Fakat Mikroişlem Eğitim Merkezindeki tamamiyle meslek edindirmeye yönelik bilgisayarlı muhasebe eğitimi sayesinde bu eksiğimi kapatmış oldum.1 aydır özel bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum ve okul sınavımıda vermiş olmanın rahatlığını yaşıyorum.Herkese teşekkürler..
Zeynep YILMAZ-- Lise Mezunu (Grafikerlik Kursu)
Eğitmenimizin branşında iyi bir eğitmen olması,pratik yöntemler uygulaması daha çok sey ögrenmemi ve zamanımı idareli kullanmamı sağladı.İş hayatımda kolaylıklar sağladığı için Mikroişlem'e ve hocama teşekkürü bir borç bilirim..
Burak OKAY-- Grafiker (Web Tasarım Kursu)
Aldığım eğitimden sonra iş fırsatı sağladığınız için teşekkürler..
Deniz YAŞAR-- Öğrenci (3D Max Kursu))
Okul arkadaşlarımın tavsiyesi ile web tasarım eğitimine katıldım..Herşeyden önce ögrencileri düşünerek taksitli ödeme imkanı sundugunuz için teşekkür ederim..Eğitim aldığım 3 ay boyunca eğitmenimizin özverili yaklaşımından çok memnun kaldım.Öğrendiğim programların kariyerimde önemli bir basamak oluşturacağına eminim .Herkese teşekkürler..
Sinem YILDIRIM-- Ev Hanımı (Bilgisayar İşletmenliği Kursu)
Yaklaşık 5 yıldır uzak kaldığım iş hayatına tekrar dönebilmek için ihtiyacım olan bilgisayar eğitimini en iyi ve doğru şekilde aldığıma inanıyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Abdullah AYDIN-- Öğrenci (3D Max Kursu)
3d Max kursuna ilk başladığımda hayal gücümü bu kadar genişletebileceğini düşünmemiştim.Ayrıca eğitim dönemimi tamamladıktan sonra da hocamızla irtibat halinde olma, istediğimiz derslere tekrar katılabilme imkanı sunduğunuz için teşekkür ederim.
 
Gündem   |   Kariyer   |    Ders Notları   |   Faydalı Linkler   |    Faydalı Bilgiler    |   E-Takvim   |   E-Bilgi   |   Online Kayıt    |   Site Haritası